Шановні здобувачі вищої освіти!

Звертаємо увагу, що проходження практичної підготовки передбачає наявність відповідно оформленого пакету документів з візами та резолюціями.
Після того, як Ви обрали базу практичної підготовки (підприємство/організацію), перш за все, будь ласка, повідомте деканат та координатора практичної підготовки на факультеті про свої наміри.

Контактні дані координаторів практичної підготовки (переглянути за посиланням)

НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ, КООРДИНАТОРИ ПРАКТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МОЖУТЬ ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ ДО ЗАПОВНЕННЯ:

ТИПОВИЙ ДОГОВІР ПРО СПІВПРАЦЮ
Переглянути або завантажити шаблон договору

ВАЖЛИВО:
Перш ніж укладати Договір про співпрацю, переконайтеся, що у Сумського НАУ немає договору про співпрацю з обраним підприємством. (БАЗА ДОГОВОРІВ ПРО СПІВПРАЦЮ).

Якщо Договір між СНАУ та обраним Підприємством (базою практики) відображається у БАЗІ ДОГОВОРІВ ПРО СПІВПРАЦЮ – у такому випадку цей вид договору укладати не потрібно, ви використовуєте наявні номер та дату договору для зазначення їх у наказі про практичну підготовку.

ДОГОВІР ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Переглянути або завантажити

НАКАЗ ПРО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ (форма)

ЩОДЕННИК ПРАКТИКИ (форма)